Rozwiązane

kalosze kosztowały 50zł po podwyżce o 15% kosztują......zł​



Odpowiedź :

15% z 50 = 0,15 * 50 = 7,50 zł

50 zł + 7,50 zł = 57,50 kosztują po podwyżce