Odpowiedź :
Odpowiedź:
[tex]h = 5 \sqrt{3} [/tex]
Szczegółowe wyjaśnienie:
a=10cm
[tex]h = \frac{a \sqrt{3} }{2} = \frac{10 \sqrt{3} }{2} = 5 \sqrt{3} cm[/tex]
Myślę że to prawidłowe...
Odpowiedź:
[tex]h = 5 \sqrt{3} [/tex]
Szczegółowe wyjaśnienie:
a=10cm
[tex]h = \frac{a \sqrt{3} }{2} = \frac{10 \sqrt{3} }{2} = 5 \sqrt{3} cm[/tex]
Myślę że to prawidłowe...