Odpowiedź:
Ala poszła do sklepu na zakupy. Kupiła jablka za 7 zł, cebulę za 4 zł oraz arbuza za 15 zł. Ile Ala wydała na całe zakupy? Zapisz obliczenia.
7 zł + 4 zł + 15 zł = 26 zł
Odpowiedź: Ala wydała 16 zł na całe zakupy.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Liczę na naj