Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
Zadanie 4
72 - 26 = 46
46 : 2 = 23
Odpowiedź
W drugim i trzecim koszyku jest po 23 jabłka
Zadanie 3
6 · 1,50 = 9 zł
18.80 - 9 = 9.80
9.80 : 4 = 2.45
Odpowiedź
Zeszyt kosztował 2.45 zł
Odpowiedź:
Zad 4. W pierwszym koszu jest 26 jabłek w drugim i trzecim koszu jest 23 jabłka. Zad3 1 zeszyt kosztował 2,45zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Zad4. 72-26=46. 46:2=23