Kacperpasiut158 Kacperpasiut158 15-03-2021 Matematyka Rozwiązane Rozwiąż zadanie za pomocą równania. Porcja pierogów oraz szklanka soku kosztują razem 15zł. Pierogi są o 3 zł droższe od soku. Ile kosztuje szklanka soku? NA TERAZ PLS SPRAWDZIAN