Odpowiedź :
Odpowiedź:
pomarańcze : Kilogram kosztował 4,35zł
1kg------------4,35zł
0,2kg---------0,87zł
0,6kg---------2,61zł
banany : Kilogram kosztował 3,20zł
0,25kg----------0,80zł
1,25-------------4 zł
gruszki : Kilogram kosztował 7,45
1kg------------7,45zł
0,2kg---------1,49zł
0,4kg---------2,98zł
Razem : 2,61 + 4 + 2,98 = 9,59
Odp.Za owoce pani Ania zapłaciłą 9,98zł
Nie jestem pewna ale chyba dobrze
Odpowiedź
Szczegółowe wyjaśnienie:
Pomarancze; 7,25
Banany;2,56
Gruszki;16;56