Odpowiedź :
Odpowiedź:
24,50zł :5 = 4.9 zł
Odp. 20 dag szynki kosztuje 4,90zł
Odpowiedź:
20dag= 0.2 kg
0.2*24.50 zł =4.9zł
Odp.: 20 dag szynki kosztuje 4.90 zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że pomogłam :)
Odpowiedź:
24,50zł :5 = 4.9 zł
Odp. 20 dag szynki kosztuje 4,90zł
Odpowiedź:
20dag= 0.2 kg
0.2*24.50 zł =4.9zł
Odp.: 20 dag szynki kosztuje 4.90 zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Mam nadzieję że pomogłam :)