Rozwiązane

Ciężarówka porusza się z prędkością 18 m/s. Jaką drogę przebędzie w 40 sekund?
na terazzzzz



Odpowiedź :

Odpowiedź:

przejedzie 720m

Szczegółowe wyjaśnienie:

18*40= 720

84rt3k

Odpowiedź:

18*40=18*4=72(i dodajemy zero)=720

odp:ciężarówka przebędzie 720m w 40 sekund.

Szczegółowe wyjaśnienie:

liczę na naj