Nikmir Nikmir 17-03-2021 Matematyka Rozwiązane 1. (1 p.Oliwia kupiła 1,8 kg truskawek po t zł za kilogram i 2 kiwi po k zł za sztukę.Uzupełnij zdania. Wpisz w luki odpowiednie jednomiany.Za truskawki i kiwi Oliwia zapłaciła (.) zł. Daje naj