1toja23 1toja23 17-03-2021 Matematyka Rozwiązane 5. Rozwiąż zadanie za pomocą równania. Szklanka soku i porcja naleśników kosztują 15 xł, przy czym naleśniki są o 3 zł droższe od soku. Ile kosztuje szklanka soku? * (2 pkt) Daje najjj plsss pomocy