Rozwiązane

Mama kopiła 6 jogurtów, śmietanę i serek. Serek kosztował 4 zł, a śmietana była
2 razy droższa od jogurtu. Za zakupy mama zapłaciła 16 zł. Ile kosztował jogurt.



Mama Kopiła 6 Jogurtów Śmietanę I Serek Serek Kosztował 4 Zł A Śmietana Była 2 Razy Droższa Od Jogurtu Za Zakupy Mama Zapłaciła 16 Zł Ile Kosztował Jogurt class=