Piotr za dwa batony i trzy czekolady zapłacił 22,5 zł Janek za 5 batonów i jedną czekoladę zapłacił 20, 5 zł Ile kosztuje baton a ile czekolada Ułóż i rozwiąż odpowiedni układ równań
Daje najj