Hello9259 Hello9259 21-03-2021 Matematyka Rozwiązane a) Za 28 dag chałwy pani Jola zapłaciła 6,86zł ile kosztuje 1 dag tej chałwy? b) Ile zapłaciłaby za 35 dag tej chałwy? Proszę o obliczenia.Klasa 6