Mama zaplacila za 4 puszki tunczyka 24 zł, ile zlotych kosztowała 1 puszka?​



Odpowiedź :

MG08

Odpowiedź:

24zł:4=6zł

odp. jedna puszka kosztowała 6zł

Odpowiedź:

24:4=6

Odpowiedź: Jedna puszka kosztowała 6 zł

Inne Pytanie