Odpowiedź :
Odpowiedź:
218zł+255zł=473zł
Odp. Kupiła to co jest na obrazku drugim i czwartym.
Odpowiedź:
Mama kupiła filiżanki za 218zł i talerze za 255zł ----- to zakreśl
218 zł + 255zł = 473 zł
Odpowiedź:
218zł+255zł=473zł
Odp. Kupiła to co jest na obrazku drugim i czwartym.
Odpowiedź:
Mama kupiła filiżanki za 218zł i talerze za 255zł ----- to zakreśl
218 zł + 255zł = 473 zł