Siatkarka85 Siatkarka85 08-04-2021 Matematyka Rozwiązane lle złotych trzeba zapłacić za 10 kg jabłek po cenie hurtowej? Ile kosztuje10 kg jablek po cenie detalicznej? Zosia i Basia rozwiązywały to zadaniedwoma różnymi sposobamiplis na teraz potrzebuje daje naj