Odpowiedź :
Odpowiedź:
100%=840zł
10%=84zł
30%=252zł
252zł+840zł=1092zł
kosztowała przed obniżką 1092zł
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
70%=840
100%=x
mnożysz na krzyż
(100*840)/70=x
x=1200
przed obniżka kosztoqwała 1200
masz ten sposób bo on najlpszy