Odpowiedź :
1 kg - 3,29 zł
2,4 kg -
[tex]2.4 \times 3.29 = 7.90[/tex]
Odp: Kilogram jabłek będzie kosztował 7,90 zł.
1 kg —> 3,29 zł | x2,4
2,4kg —> 3,29 x 2,4 = 7,896 ≈ 7,90
Odp: Za 2,4 kg jabłek zapłacimy 7,90 zł
2,4kg —> 3,29 x 2,4 = 7,896 ≈ 7,90
Odp: Za 2,4 kg jabłek zapłacimy 7,90 zł