Andzej31092 Andzej31092 12-04-2021 Matematyka Rozwiązane Za 4 jednakowe zeszyty i długopis Jacek zapłacił 21,60 złotych. Długopis jest dwa razy droższy od zeszytu. Ile kosztował długopis, a ile zeszyt?