Kellysphbxju778 Kellysphbxju778 12-04-2021 Matematyka Rozwiązane 7. Za cztery zeszyty i długopis Wojtek zaplacil 24 zl. Długopis jest dwa razy droższy odzeszytu. Ile kosztował długopis, a ile zeszyt? Zapisz i rozwiąż odpowiednie równanie.