Wikas138 Wikas138 12-04-2021 Matematyka Rozwiązane Zad. 8 Franek robił zakupy. Za 5 lizaków i jeden batonik Franek zapłacił 7,20 zł. Batonik jest 4 razy droższyod lizaka. Ile kosztuje lizak?