Odpowiedź :
Zad. 1
1,45+1,83+0,84=4,12 zł
odp: Wojtek za słodycze zapłacił 4,12 zł
zad.2
bartek-1,25km
Ewa-1,25km+240m
1250m+240m=1,49km
Odp: Ewa od szkoły mieszka w odległości 1,49km.
zad.3 przesyłam w załączniku
zad.4
134,56-28,49=106,07 zł- cena po obniżce
106,07+9,85=115,92 zł- cena po obniżce
odp= hulajnoga obecnie kosztuje 115,92 zł