Marlena19781106 Marlena19781106 13-04-2021 Matematyka Rozwiązane Zapłacono 15,75 zł. za 30 dag cukierków. Oceń prawdziwość zadań P- prawda, F- fałsza) Za 40 dag tych cukierków należy zapłacić 21 zł.b) Cena 1 kg tych cukierków to 52,50 zł.