Marek kupił n jogurtów w większych pojemnikach i 4 jogurty w mniejszych po-
jemnikach. Zapłacił 26 zł. Jogurt w większym pojemniku był o 2 zł droższy
od jogurtu w mniejszym pojemniku. Ile kosztował jeden jogurt w mniejszym,
a ile ten w większym pojemniku?​