Tatiana7714 Tatiana7714 14-04-2021 Matematyka Rozwiązane Gałka lodów kosztuje x zł. Wafelek kosztuje 1 zł. Ile kosztuja 3 gałki lodów w wafelku?błagam na teraz daje najj!