Anonim Anonim 15-04-2021 Matematyka Rozwiązane Kilogram jabłek kosztuje 3,20 zł, a kilogram bananów a zł. Za 2 kg jabłek i 1 kg bananów Kasia zapłaciła 10,10 zł. A. 3,20+1a=10,10 B. 3,20⋅2+x=10,10 C. 3,20⋅2+1+10,10=a D. 3,20⋅2+2=10,10 plss na teraz help