Rozwiązane

Kilogram jabłek kosztuje 3,20 zł, a kilogram bananów a zł. Za 2 kg jabłek i 1 kg bananów Kasia zapłaciła 10,10 zł.

A. 3,20+1a=10,10
B. 3,20⋅2+x=10,10
C. 3,20⋅2+1+10,10=a
D. 3,20⋅2+2=10,10
plss na teraz help