Werciaaa22 Werciaaa22 15-04-2021 Matematyka Rozwiązane Długopis kosztuje k złotych, a zeszyt jest od niego o złotówkę tańszy, ile złotych zapłacimy za 3 zeszyty i 4 długopisy?