Lucjaxd3 Lucjaxd3 15-04-2021 Matematyka Rozwiązane Karmę dla kota można kupić w opakowaniu o wadze 2,5 kg za 27,50 zł lub w opakowaniu 60 dag za 7,20 zł. W którym opakowaniu 10 dag karmy jest tańsze? O ile złotych tańsze?