Inness11
Rozwiązane

Podczas pobytu na Słowacji mama kupiła w sklepie z ceramiką 9 takich
samych kubków i zapłaciła za nie 45 euro. Ile kosztował jeden kubek?
Obliczenia i odpowiedź zapisz w zeszycie.​