Marek kupił 25 dag chałwy po 30,80 zł za kilogram i 3 czekolady po 4,25 zł każda .
Ile zapłacił za te słodycze?



Odpowiedź :

Odpowiedź:

30,80zł + 3 x 4,25zł = 30,80 + 12,75= 43,55 zł

Marek zapłacił za te słodycze 43,55 zł.

Szczegółowe wyjaśnienie:

Mam nadzieje ze ok