Czarny892
Rozwiązane

Zosia miała 24 zł kupiła w cukierni kawałek ciasta 13,74 zł i dwie wuzetki zakupów zostało jej 4 zł 6 gr ile kosztowała jedna wuzetka zapisz obliczenia i odpowiedź plis plis plis​



Zosia Miała 24 Zł Kupiła W Cukierni Kawałek Ciasta 1374 Zł I Dwie Wuzetki Zakupów Zostało Jej 4 Zł 6 Gr Ile Kosztowała Jedna Wuzetka Zapisz Obliczenia I Odpowie class=

Odpowiedź :

24 - 13,74 = 10,26 ; 10,26 - 4,06 = 6,20. 6,20/2=3,10

odp: jedna wuzetka kosztowała 3,10zł

Odpowiedź:

24zł - 13,74zł -2 x 4,06zł = 2,14zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

liczę na najjjjjjjjj ;)