Odpowiedź :
24 - 13,74 = 10,26 ; 10,26 - 4,06 = 6,20. 6,20/2=3,10
odp: jedna wuzetka kosztowała 3,10zł
Odpowiedź:
24zł - 13,74zł -2 x 4,06zł = 2,14zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
liczę na najjjjjjjjj ;)
24 - 13,74 = 10,26 ; 10,26 - 4,06 = 6,20. 6,20/2=3,10
odp: jedna wuzetka kosztowała 3,10zł
Odpowiedź:
24zł - 13,74zł -2 x 4,06zł = 2,14zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
liczę na najjjjjjjjj ;)