Michalinasenkalska1 Michalinasenkalska1 19-04-2021 Matematyka Rozwiązane 30 dag winogron po 15zł za kg jest tańsze/droższe niż ciastko za 5 zł.Proszę o obliczenie i zaznaczenie odp. Liczę na naj