Bella6660 Bella6660 19-04-2021 Matematyka Rozwiązane Cena krówek jest o 10% większa od ceny galaretek, a cena galaretek jest o 30% mniejsza od ceny pralinek, które kosztują 40 zł za kilogram. Ile będzie kosztowało 0,2kg krówek, ile 1kg galaretek, a ile 25 dag pralinek?