podaj odpowiedzi w postaci wyrażeń artymetycznych lub algebraicznych.

* a) ekwipunek strażaka waży 40 kg.Strażak waży 78kg.ile waży strażak z ekwipunkiem?
*b) batonik kosztuje 1, 50 zł.ile kosztuje 10 batoników ? jedno jajko kosztuje 0,65 zł.ile złotych kosztuje m jajek?
* c) gałka lodów kosztuje 3,30zł ,a wafelek kosztuje 0,30zł.ile trzeba zapłacić za 4 gałki lodów w wafelku.*jedna róża kosztuje 4zł a wstążka kosztuje złotówkę.ile złotych należy zapłacić za k róż przybranych wstążką?