Najgorszaosoba Najgorszaosoba 19-04-2021 Matematyka Rozwiązane 4. Kilogram gruszek jest o 2,50 zł droższy od kilograma jabłek.Kupując 2 kg jabłek i 3 kg gruszek zapłacimy 19 zł. Oblicz cenęowoców za kilogram.cena jabłek:cena gruszek:równanie:Odp.PROSZĘ O ODPOWIEDŹ NA TERAZ DAJE NAJ POMOCY