Adambucior Adambucior 20-04-2021 Matematyka Rozwiązane Kilogram jabłek kosztuje 3 zł, a kilogran gruszek 4 zł. zapisz za pomocą wyrażenia algebraiczneile złotych nalezy zapłacić za;x kilogramów jabłek i kilogram gruszek1233x+4X+4.X+13+1