Odpowiedź :
Odpowiedź:
25 dag = 0,25 kg
0,25 • 33,20 zł + 4 • 4,55 zł = 8,30 zł + 18,20 zł = 26,50 zł
Odp. Za słodycze zapłacił 26,50 zł.
Odpowiedź:
Odpowiedź:
25 dag = 0,25 k
0,25 • 33,20 zł + 4 • 4,55 zł = 8,30 zł + 18,20 zł = 26,50 zł
Odpowiedź:
25 dag = 0,25 kg
0,25 • 33,20 zł + 4 • 4,55 zł = 8,30 zł + 18,20 zł = 26,50 zł
Odp. Za słodycze zapłacił 26,50 zł.
Odpowiedź:
Odpowiedź:
25 dag = 0,25 k
0,25 • 33,20 zł + 4 • 4,55 zł = 8,30 zł + 18,20 zł = 26,50 zł