Danutapozniak9 Danutapozniak9 22-04-2021 Matematyka Rozwiązane Bułka jest dwa razy tańsza od rogala, achleb jest dwa razy droższy od rogala.Agata za dwie bułki, cztery rogale,jeden chleb zapłaciła 16 złotych. llezapłaciła Agata za bułkę, ile za rogala iile za chleb? Zapisz obliczenia.