NadiaCool
Rozwiązane

7. Ile kosztuje 1 kg każdego z wymienionych towarów? daje naj​



7 Ile Kosztuje 1 Kg Każdego Z Wymienionych Towarów Daje Naj class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

węgiel 0,37 zł/kg

jogurty 30 zł/kg

szynka 38 zł/kg

cukier waniliowy 85 zł/kg

masło 28,50 zł/kg

polędwica 54 zł/kg

cement 0,50 zł/kg

kawa 55 zł/kg

Mam nadzieję, że pomogłam ;)          

Szczegółowe wyjaśnienie:

Goat01

Odpowiedź:

Węgiel 370zł za t - 0,37 zł /kg

Jogurty 3 zł za 100g - 30 zł / kg

Szynka 9,50 zł za 25dag - 38 zł / kg

Cukier waniliowy 0,85 zł za 10g - 85 zł / kg

Masło 5,70 zł za 200g - 28,50 zł / kg

Polędwica 5,40 za 10dag - 54 zł / kg

Cement 500 zł za t - 0,50 zł / kg

Kawa 0,55 za 10g - 55 zł / kg