Odpowiedź :
Napój ,,Same witaminy'' → 3,99 zł
Napój ,,Tylko witaminy'' → 3,99 zł · 2,5 = 9,98 zł
Odp. Butelka napoju ,,Tylko witaminy" kosztuje mniej więcej: c) 10zł.
Napój ,,Same witaminy'' → 3,99 zł
Napój ,,Tylko witaminy'' → 3,99 zł · 2,5 = 9,98 zł
Odp. Butelka napoju ,,Tylko witaminy" kosztuje mniej więcej: c) 10zł.