Rozynskif791 Rozynskif791 05-05-2021 Matematyka Rozwiązane 5 Rozwiaz zadanie za pomocą równaniaZa cztery batoniki i jedna czekolade Radek zapłacił 14 zł. Czekolada jest trzy razydroższa od batonika. Ile kosztuje czekolada?