Jagajaga10 Jagajaga10 05-05-2021 Matematyka Rozwiązane Za dwa zeszyty i trzy dlugopisy, ania zaplacila 16,8 zl. Zeszyt jest dwa ra,y droższy od dlugopisu. Ile kosztowal zeszyt a ile dlugoois