Norbi123interia Norbi123interia 06-05-2021 Matematyka Rozwiązane Kilogram jabłek kosztuje 3 zł a kilogram gruszek kosztuje 6 zł Zapisz za pomocą wyrażenia algebraicznego Ile trzeba zapłacić za T kilogramów jabłek m kilogramów gruszek pls sYbko