Takakajxjjsxb Takakajxjjsxb 07-05-2021 Matematyka Rozwiązane Zad. 3 Za 3 kg jabłek i 2 kg gruszek zapłacono 19 zł. Kilogram gruszek kosztuje o 2 zł więcej niż kilogram jabłek. Ile zapłacono za jabłka, a ile za gruszki? Uwaga: rozwiąż zadanie przy pomocy równania. Na teraz szybko