Markowka42 Markowka42 07-05-2021 Matematyka Rozwiązane pliska szybko!Ania miała 45 zł. Kupiła w cukierni ciasto jogurtowe, które kosztowało 13,35 zł. Potem wlodziarni kupiła lody truskawkowe. Zostało jej 27 zł i 5 gr. Ile kosztowały lody?Zapisz obliczenia. Podaj odpowiedź: