Rozwiązane

plisssssssss na szybko Zmieszano 40 dag rodzynek w cenie 12 zł za kilogram oraz 60 dag pestek dyni w cenie

17 zł za kilogram. Ile kosztuje 1 kilogram tej mieszanki? Zapisz obliczenia. ​