Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
2 skakanki-5,99zł
4 zupki- 1,99zł
ciastka-8zł
4 szklanki-9,99zł
2 butelki -2,99zł
ciasto-20,99zł
kurczaka-16,99zł
krem-5,90zł
wszystko dodaje
5,99+1,99+8+9,99+2,99+20,99+16,99+5,90=72,84
zad 2
a)
2000m =2km
82 000m =82km
326 000 = 326km
b)
89km =89 000m
345km = 345 000m
689km = 689 000m
Liczę na naj
Odpowiedź:
Skakanki - 2 * 5.99zł = 11.98zł
Zupki - 4 * 1.99zł = 7.96zł
Opakowanie ciastek - 8zł
Szklanki - 4 * 9.99zł = 39.96zł
bułki - 2 * 2.99zł = 5.98zł
ciasto - 20.99zł
kurczak = 16.99zł
krem - 5.90zł
Razem 117,76zł
2.
a)
2km
82km
326km
b)
89000m
345000m
689000m
Szczegółowe wyjaśnienie: