Itryaskov
Rozwiązane

help plis to jest na jutro.
z.7 Zapisz działanie, które umożliwi obliczenoe kosztu :
Jabłka 3,25 zł za 1kg

2 kg jabłek
3 kg jabłek
0,37 kg jabłek
1,29 kg jabłek



Odpowiedź :

Mikal0

Odpowiedź:

Liczę na naj :)

Szczegółowe wyjaśnienie:

3,25 x 2 = 6,5zł

3,25 x 3 = 9,75zł

3,25 x 0,37 = 1,20zł

3,25 x 1,29 = 4,19zł

2 kg jabłek = 6,50 zł

3 kg jabłek = 9,75zł

0,37 kg jabłek = 1,20 zł

1,29 kg jabłek = 4,19zł