Dnebrebe
Rozwiązane

help pomozcie p l s p l s



Help Pomozcie P L S P L S class=
Help Pomozcie P L S P L S class=
Help Pomozcie P L S P L S class=
Help Pomozcie P L S P L S class=
Help Pomozcie P L S P L S class=

Odpowiedź :

zad.1

1,2

2,9

4,6

zad.2

napój kosztował 5,20

zad.3

1,9-0,8

3,8-2,7

zad.5

prawda

fałsz

fałsz

zad. 6

mama kupiła 4,25 kg owocow

Odpowiedź:

1 1,2

2 2,9

3 4,6

kosztował napój 5,2 zł

1,9 - 08 i 3,8 i 2,7

1 p

2 f

3 f

owoce ważyły 4,25 kilo

pozdro