Lubijeplacki Lubijeplacki 13-05-2021 Matematyka Rozwiązane Szklanka soku i porcja naleśników kosztują razem 17zł, przy czym naleśniki kosztują 3zł więcej od soku. Ile kosztuje szklanka soku? Ps: Z obliczeniami